Loading...
2003 yılından itibaren edinilen tecrübelerimizi, 2011 yılında Çelik Otomasyon adıyla hizmete başlattık. Kurulduğu günden itibaren otomasyon sektöründe tecrübe ve deneyimlerini kullanarak bu sektörde büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Deneyimli kadromuz ile müşteri memnuniyetini önplanda tutarak makine otomasyonu, fabrika otomasyonu, arıza bakım ve endüstriyel cihazlar ve elektronik kartların tamirleri konusunda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz bütün hususlarda sizleri bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

FALİYET ALANIMIZ

Endüstriyel üretim yapan firma ve tesisler, iş merkezleri, hastaneler, üniversiteler vb. kuruluşlar için, insanın üretim ve takip yapması yerine bu görevi, bizzat kontrol ekipmanları, PLC ve scada sistemlerinin üstlenmesiyle düşük işletme masrafları ve az yatırım ile aynı işi büyük bir hızda ve performansta başararak, otomatik üretim ve üretim takibini sağlayacak otomasyon sistemleri kurmaktayız; bu sistemlerin kontrolü, bakımı, onarımı ve revizyonu hizmetleri de vermekteyiz. Ayrıca makinelerin güç ve kontrol sistemlerini içeren panoları, elektronik kart ve cihazları üretmek, ihtiyaca özgü özel üretim sağlayıp bunların tamirini yapmaktayız.

Endüstriyel alandaki firmaların ve bölgenin gelişmesinde yarar sağlamak misyonumuzu oluştururken, Endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmalara 7/24 kaliteli, iş güvenliğini ön planda tutarak elektrik, elektronik kontrol sistemleri ve teknolojik uygulamalar açısından teknik servis ve üretim hizmeti verebilen danışmanlığını üstlenip bir çözüm ortağı haline gelerek tercih edilen bir müessese olmayı hedeflemekteyiz.

PRENSİPLERİMİZ

YENİLİKÇİ

Teknolojiyi sürekli takip ederek, sorunlarınıza en yenilikçi ve modern çözümleri üretmeye gayret ediyoruz.

ULAŞILABİLEN

Üretimin 7/24 sürmesi gerektiğine inanıyoruz ve teknis servisimiz sorunlarınızı gidermek için 7/24 hizmet vermekte.

KALİTELİ

Kaliteli işçiliğin önemini biliyoruz ve çalışmalarımızın tamamında en kaliteli işçiliğimizi sergiliyoruz.

UYGUN FİYATLI

Müşterilerimizin devamlılığını önemsiyoruz bunun için çalışmalarımızı mümkün olduğunca uygun fiyatlı yapmaya çalışıyoruz.